Autor Tema: Nogomet na internetu i satelitu (linkovi u prvom postu)  (Posjeta: 25918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
Odg: Nogomet na internetu i satelitu
« Odgovori #40 : 5. Listopad, 2012, 16:03 »
Nema više brata

Lampard

• Gost
« Odgovori #41 : 5. Listopad, 2012, 16:11 »
RIP bratu  :tužni

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #42 : 5. Listopad, 2012, 16:18 »
A bio je inteligentniji od njega  :shake  :cry:
I’m not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.- Niccolò Machiavelli

"If you want my cum back you are going to have to scrape it off your mothers teeth." Jimmy Carr (2011)

Lampard

• Gost
« Odgovori #43 : 5. Listopad, 2012, 16:35 »
Ok dosta je bilo šale ajmo sad malo ozbiljnije.

Izaberem što želim gledat kopiram url.Otvorim TS,pa medij pa tamo odaberem open torrent stream player,ubacim url.Kliknem izvedba a ono ništa se ne događa  :ne zna:

Doduše radio sam test verziju pa sam uzeo utakmicu izraelsko prvenstva jer je jedino to bilo da se igra

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #44 : 5. Listopad, 2012, 16:43 »
Meni je jucer jedino normalno radio stream Anzija jer ga je gledalo dosta ljudi. Blodzeed je imao problema cijelu vecer i ni sopcast mu nije radio. Kasnije je proradio TS ali nije bilo puno ljudi pa je trzalo svako malo. Velim za vikend bi sve trebalo super funcionirat.

Jedina je zamjerka na wiziwigu kad se ide kopirat url, kopira se i oznaka ispred linka pa pise =url pa ide link. Onda ga moram kopirat u neki text-box pa izbrisat taj dio =url da dobijem cisti link. Barem je tak kod mene na Mozilli.

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #45 : 5. Listopad, 2012, 16:49 »
a ako bi išao pogledat neki film preko Ts-a kako bi to išlo, nisam imao soupcast niti VLC pa se unaprijed ispričavam na neznanju....
za filmove koristim BS player a za utakmice i ostalo streamove i sl.
I’m not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.- Niccolò Machiavelli

"If you want my cum back you are going to have to scrape it off your mothers teeth." Jimmy Carr (2011)

Lampard

• Gost
« Odgovori #46 : 5. Listopad, 2012, 21:46 »
a ako bi išao pogledat neki film preko Ts-a kako bi to išlo, nisam imao soupcast niti VLC pa se unaprijed ispričavam na neznanju....
za filmove koristim BS player a za utakmice i ostalo streamove i sl.

Isto ti je klikeš na otvori sa izabereš TS playar i pičiš.

Odgledao dva filma i da dosta bolju sliku daje nego VLC doradili su ga.
Ako je film skinut u HD formatu izgleda zbilja impresivno kad se gleda preko TS-a
testirao sam isti film istu scenu VLC-BS-TS i TS je imao bolje rezultate od ostalih barem što se gledanja filmova tiče.

No utakmicu ne mogu pokrenut

Jednostavno ne radi
« Zadnja izmjena: 5. Listopad, 2012, 21:52 Lampard »

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #47 : 5. Listopad, 2012, 21:58 »
Isto ti je klikeš na otvori sa izabereš TS playar i pičiš.

Odgledao dva filma i da dosta bolju sliku daje nego VLC doradili su ga.
Ako je film skinut u HD formatu izgleda zbilja impresivno kad se gleda preko TS-a
testirao sam isti film istu scenu VLC-BS-TS i TS je imao bolje rezultate od ostalih barem što se gledanja filmova tiče.

No utakmicu ne mogu pokrenut

Jednostavno ne radi
Za TS niti ne trebaš skidati film da bi ga gledao. Gledaš ga ne netu, kao stream.

Lampard

• Gost
« Odgovori #48 : 5. Listopad, 2012, 22:03 »
Za TS niti ne trebaš skidati film da bi ga gledao. Gledaš ga ne netu, kao stream.

No kažem da mi ta opcija ne radi sa strimom ili nešto pogrešno radim  :ne zna:

Ovo šta sam testirao imam na hardu već skinuto

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #49 : 5. Listopad, 2012, 22:19 »
Ako zelite gledat film bez skidanja, pospremite torrent file na desktop. Znaci kad dodete na stranicu s koje bi recimo skinuli film tipa Pirate Bay, kad kliknete i idete skinut zeljeni torrent, on vas pita dal da ga otvorite putem utorrenta i skidate ili imate ispod opciju save to desktop. Kad sejvate taj torrent file na desktop kliknite na njega desnom tipkom misa i odaberite opciju play in TS player. Jednostavnije upute jednostavno nemam, osim ako ste totalni tudumi za kompove (bez uvrede) pa cu vam morat print screenat za svaki dio i postat slike na forum.

A ubiti i poslikat cu, i tak mi je dosadno.

Klik na download

Save

Desni klik na file

Pricekat da se odradi buffering (minutu dvije ovisno o brzini veze i kolicini seedera/leechera)

I gledate torrent putem streama bez spremanja sadrzaja na kompjuter

Nadam se da sam bio dovoljno jasan i od pomoci.
« Zadnja izmjena: 5. Listopad, 2012, 22:39 Henry Arsenal »

Offline Realist

• Senior Member
    • ManUtd.ba
« Odgovori #50 : 5. Listopad, 2012, 22:51 »
Instalirao sam TS, nadam se da će funkcionisati u nedjelju, a.B.d.!

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #51 : 5. Listopad, 2012, 23:11 »
Henry Arsenal tak se to radi, viš jedna slika govori 9 jezika...., neee.... to je za pištolj.... 1000 riječi  :)
Mi u informatičkom kamenom dobu ti zahvaljujemo...
eeee... a koja je razlika između ovoga i ako recimo gledam seriju online na jednom od sajtova tipa filmovizija?

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #52 : 5. Listopad, 2012, 23:17 »
Vjerojatno kvaliteta. Ja cu TS koristit za streamove. I dalje cu preko torrenta skidat sto mi treba, a iskoristit cu ga samo da recimo provjerim kvalitetu necega sto zelim skinut (nekog veceg filma s vise giga, a ne seriju od 120 megabajta kao sto je slucaj sa TBBT-om). Ovo moze dobro doc ljudima sa malim "skladisnim prostorom" na kompu a brzom vezom pa ne moraju skidat sasdrzaj na disk.

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #53 : 6. Listopad, 2012, 00:07 »
Ako zelite gledat film bez skidanja, pospremite torrent file na desktop. Znaci kad dodete na stranicu s koje bi recimo skinuli film tipa Pirate Bay, kad kliknete i idete skinut zeljeni torrent, on vas pita dal da ga otvorite putem utorrenta i skidate ili imate ispod opciju save to desktop. Kad sejvate taj torrent file na desktop kliknite na njega desnom tipkom misa i odaberite opciju play in TS player. Jednostavnije upute jednostavno nemam, osim ako ste totalni tudumi za kompove (bez uvrede) pa cu vam morat print screenat za svaki dio i postat slike na forum.

A ubiti i poslikat cu, i tak mi je dosadno.

[IM G]http://i47.tinypic.com/2606a1y.jpg[/img]
Klik na download

[IM G]http://i46.tinypic.com/250pd3m.jpg[/img]
Save

[IM G]http://i48.tinypic.com/v3m653.jpg[/img]
Desni klik na file

[IM G]http://i47.tinypic.com/33totx5.jpg[/img]
Pricekat da se odradi buffering (minutu dvije ovisno o brzini veze i kolicini seedera/leechera)

I gledate torrent putem streama bez spremanja sadrzaja na kompjuter

Nadam se da sam bio dovoljno jasan i od pomoci.
Svaka čast na trudu i tutorialu. :s :klap: :five :rukovanje :Pivo:

Btw, imamo skoro sve iste ikone na desktopu. :)

Online STINGer

• Senior Member
« Odgovori #54 : 6. Listopad, 2012, 02:46 »
Ja to čudo još nisam probao... sutra ću (danas), onako mamuran, malo prije 16h da ulovim koju utakmicu  :smijeh

ovo sa gledanjem serija i filmova preko toga mi ne pada na pamet... to se sve spremi na HDD pa na miru gleda  :pusti

btw... kad već o ovome pričamo, možda ne bi bilo loše da svi navedete kod kojeg ste providera i kakav download/upload imate. To definitvno zna imati utjecaja na stream

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #55 : 6. Listopad, 2012, 10:35 »
Svaka čast na trudu i tutorialu. :s :klap: :five :rukovanje :Pivo:

Btw, imamo skoro sve iste ikone na desktopu. :)

Znamo znaje  :rukovanje

Ja to čudo još nisam probao... sutra ću (danas), onako mamuran, malo prije 16h da ulovim koju utakmicu  :smijeh

ovo sa gledanjem serija i filmova preko toga mi ne pada na pamet... to se sve spremi na HDD pa na miru gleda  :pusti

btw... kad već o ovome pričamo, možda ne bi bilo loše da svi navedete kod kojeg ste providera i kakav download/upload imate. To definitvno zna imati utjecaja na stream

Pa da ni meni se ne gleda prek toga, al fora je recimo za isprobat da vidim kakva je kvaliteta. To dobro dode nekome tko je nestrpljiv pa zeli odmah nesto pogledati ili ljudima sa malo slobodnog prostora na disku.

Sto se tice veze download mi ide do maks 500 kb/s, a upload mizerija par kilobajta. Nadam se da bi T-Com mogao malo i povecat brzine s obzirom da su mi u zgradu i kroz ulicu uveli novu infrastrukturu.

Online STINGer

• Senior Member
« Odgovori #56 : 6. Listopad, 2012, 10:39 »
Pod down i up sam mislio na ono što ti oni službeno daju... meni je 5/0,5

Što se tekoma tiče, znam da sada onima sa najnižim paketima dižu upload na 0,5

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #57 : 6. Listopad, 2012, 10:46 »
Pod down i up sam mislio na ono što ti oni službeno daju... meni je 5/0,5

Što se tekoma tiče, znam da sada onima sa najnižim paketima dižu upload na 0,5

E sad ti to stvarno ne znam. Oni su ti meni mjenjali dosta toga tokom godina, ja sam 2006 uzeo 512 megabajta paket, da bi mi ga oni sami digli na 1 GB. Onda sam ja uzeo 5 GB, da bi mi to podigli na 10 mislim tamo 2008. Kod produzenja ugovora 2009 sam uzeo flat i sad sve placam oko 64 kune neku pristojbu (nemam sad racun kod sebe pa ne znam tocno) i oko 80 i nes kuna. Dakle sve skupa ok o140 kuna. Pretpostavit cu da sam najslabiji paket sto se brzine tice. Valjda 4 :ne zna:

Offline krastavac

• Victoria Concordia Crescit
  • Administrator
« Odgovori #58 : 6. Listopad, 2012, 13:12 »

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #59 : 6. Listopad, 2012, 14:46 »
Kod nas je upload sramotno nizak i to dosta otežava neke stvari. Provideri namjerno ne daju veći upload, a da ne pričam da bi i download brzine mogli svima poduplati bez da osjete neku razliku. Iako, sad mi je download na 8, više od toga mi ni netreba. Skinem epizodu serije za par minuta, šta će mi više.