Autor Tema: Nogomet na internetu i satelitu (linkovi u prvom postu)  (Posjeta: 22724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krastavac

• Victoria Concordia Crescit
  • Administrator
Odg: Nogomet na internetu i satelitu
« Odgovori #20 : 4. Listopad, 2012, 21:20 »
TS radi bolje cim je vise ljudi na streamu. Nije bas neki interes za Europa ligu, a i TS je frisko uletio. Danas sam u 3 navrata gledao, i stream koji je imao najvise gledaoca je savrseno radio, a to je stream Anzija. Slika je odlicna, fluidno, nema trzanja. Mislim da ce za vikend bit vise linkova. Blodzeed je imao u planu radit stream za Tottenham, ali lik ima nekih problema s opremom pa je propalo. Jednostavan je za koristenje. Nemoj sudit po danasnjem danu, taj program funkcionira po principu torrenta kad skidas filmove. Sto vise ljudi djeli sadrzaj, kvaliteta i brzina je bolja.

Vidis da ni danas nije navala na forumu.

Vjerovatno će biti OK, ukopčao sam se na bloodzeeda koji je štekao.

Edit: Sada stavio na ruse i puno bolje od blooda. Slika je fluidnija, općenito više izgleda kao da gledaš tv nego stream.

Offline Lee Dixon

• Senior Member
« Odgovori #21 : 4. Listopad, 2012, 21:51 »
Instalirao i isprobao na Liverpool-Udinese

malo mu treba da se učita i onda skroz fino radi  :top:

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #22 : 4. Listopad, 2012, 22:11 »
To se otvara u posebnom tabu u browseru ili kao posebni program (kao Sopcast)?

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #23 : 4. Listopad, 2012, 22:18 »
To se otvara u posebnom tabu u browseru ili kao posebni program (kao Sopcast)?

Mozes i jedno i drugo, zato i jesu 2 linka. Preporucljivije je pokrenut u TS samostalnom playeru, jer je taj doradeni VLC. Ovaj prek browsera ima losiju sliku. Uglavnom laickim jezikom TS player je utorrent za streamove. A i mozes bez skidanja gledat filmove preko torrenta. Skines torrent file na desktop od zeljenog filma i pokrenes ga desnim klikom na open in TS player i malo pricekas. Vec sam pisao danas, za probu sam novi Madagascar pustio u 720p rezi i streamao se glato i bez trzanja.

Samo se kod streama ne klika na link pa se sam pokrene, ako ga zelis u samostalnom playeru, neg kliknes na url pa kopiras linka i pastas ga. Naucit cete se. Tu sam ta pomoc ak nekom zapne. Ak ce bit problema, napisem vam tutorial for dummies :D
« Zadnja izmjena: 4. Listopad, 2012, 22:24 Henry Arsenal »

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #24 : 4. Listopad, 2012, 22:27 »
Ak ce bit problema, napisem vam tutorial for dummies :D

:top:
pari mi da bude bilo problema, sad sam skinuo ako za dva sata ne napišem da radi počni pisat tutač sa slikama  :top:
I’m not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.- Niccolò Machiavelli

"If you want my cum back you are going to have to scrape it off your mothers teeth." Jimmy Carr (2011)

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #25 : 4. Listopad, 2012, 22:31 »
 :rofl:

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #26 : 4. Listopad, 2012, 22:33 »
upalio sam ga  :klap: :klap: :klap: 17 puta, mamu mu sporu, sad ga moram pogasit 16 puta  :facepalm:

dajte neki kaj već trebam kopirat, url ili link..
e i di nađem link za to kad vas nema , mislim dajte to malo detaljnije no ...
I’m not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.- Niccolò Machiavelli

"If you want my cum back you are going to have to scrape it off your mothers teeth." Jimmy Carr (2011)

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #27 : 4. Listopad, 2012, 22:36 »
Upisi ce20ba536f28c7b4a2c4b8c771f95a045bbffd92

Pokreni TS Player, klik na Media pa Open Torrent Stream Player i u kucicu kopiraj link

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #28 : 4. Listopad, 2012, 22:38 »
Mozes i jedno i drugo, zato i jesu 2 linka. Preporucljivije je pokrenut u TS samostalnom playeru, jer je taj doradeni VLC. Ovaj prek browsera ima losiju sliku. Uglavnom laickim jezikom TS player je utorrent za streamove. A i mozes bez skidanja gledat filmove preko torrenta. Skines torrent file na desktop od zeljenog filma i pokrenes ga desnim klikom na open in TS player i malo pricekas. Vec sam pisao danas, za probu sam novi Madagascar pustio u 720p rezi i streamao se glato i bez trzanja.

Samo se kod streama ne klika na link pa se sam pokrene, ako ga zelis u samostalnom playeru, neg kliknes na url pa kopiras linka i pastas ga. Naucit cete se. Tu sam ta pomoc ak nekom zapne. Ak ce bit problema, napisem vam tutorial for dummies :D
Kužim po kojem principu ide, samo me zanimalo dal je zaseban program. Kod Sopcasta mi je super što si ga stavim sa strane i istovremeno trkeljam po forumu pa me zanimalo da li i ovaj može tako.

:top:
pari mi da bude bilo problema, sad sam skinuo ako za dva sata ne napišem da radi počni pisat tutač sa slikama  :top:
:rofl:

upalio sam ga  :klap: :klap: :klap: 17 puta, mamu mu sporu, sad ga moram pogasit 16 puta  :facepalm:

:rofl: :rofl: :rofl:

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #29 : 4. Listopad, 2012, 22:45 »
piše da nemože, jesi mi dao dobar link, i zakaj nemože copy paste nego mora... na palentu

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #30 : 4. Listopad, 2012, 22:48 »

e i di nađem link za to kad vas nema , mislim dajte to malo detaljnije no ...

http://www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=football

Pa isto ko i za sopcast pretpostavljam... tu imaš linkove za TS

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #31 : 4. Listopad, 2012, 22:48 »
Aj me nemoj jebat sad s tim. Em je kasno, em su tekme pri kraju, em s curom pricam na msnu. Sutra cemo i za vikend sve rjesit. :rukovanje

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #32 : 4. Listopad, 2012, 22:51 »
khmmmm, da ili drugi tjedan, imam punu haciendu za vikend, da kasno.....  :samar
idem sam prčkat i pokvarit ako se dobro poznajem...  :ekotto

Lampard

• Gost
« Odgovori #33 : 4. Listopad, 2012, 23:16 »
Ok instalirao sam kako je napisano napisano.

Sutra ćemo testirat dal to radi i kako je

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #34 : 4. Listopad, 2012, 23:22 »
Aj me nemoj jebat sad s tim. Em je kasno, em su tekme pri kraju, em s curom pricam na msnu. Sutra cemo i za vikend sve rjesit. :rukovanje
Ćutim nervozu. :kauc

Lampard

• Gost
« Odgovori #35 : 4. Listopad, 2012, 23:28 »
Ćutim nervozu. :kauc

Ljubavni jadi mladog Henry Arsenala novi forumski bestseller

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #36 : 5. Listopad, 2012, 12:10 »
Mučki provokatori :kava:

I daj me prestanite zvat punim forumskim nickom. Svi imaju neke nadimke, samo se mene zove punim imenom. Za ubuduce moze Žac?

vrli planinar

• Gost
« Odgovori #37 : 5. Listopad, 2012, 12:38 »
Mučki provokatori :kava:

I daj me prestanite zvat punim forumskim nickom. Svi imaju neke nadimke, samo se mene zove punim imenom. Za ubuduce moze Žac?
Šta nije Žac bio buraz?

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #38 : 5. Listopad, 2012, 14:15 »
Nije. vec sam objasnjavao, ne da mi se opet. Uglavnom ukratko mali ima 13 godina, kopao mi je po kompu, prtljao sa mailom i regao se na forum dok smo ja i stari doma imali radove. Bio je rjesen po kratkom postupku. Kraj price.

Offline Porta

• Senior Member
  • THFC
« Odgovori #39 : 5. Listopad, 2012, 16:00 »
Nije. vec sam objasnjavao, ne da mi se opet. Uglavnom ukratko mali ima 13 godina, kopao mi je po kompu, prtljao sa mailom i regao se na forum dok smo ja i stari doma imali radove. Bio je rjesen po kratkom postupku. Kraj price.
:suspect

našao je konjsku glavu u krevetu  :rofl: :rofl: :rofl: