Autor Tema: Nogomet na internetu i satelitu (linkovi u prvom postu)  (Posjeta: 54125 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mone8

• Registrirani korisnik
  • Lokacija: vukojebina-a place where wolves go to fuck each other
Odg: Nogomet na internetu i satelitu (linkovi u prvom postu)
« Odgovori #340 : 13. Travanj, 2019, 22:30 »
Ma hvala ti na odgovoru, već sam sve to poručio u međuvremenu, imam cableguyov iptv i stvarno nemam primjedbi.
Chelsea till I die, I'm Chelsea till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Chelsea till I die.

Offline STINGer

• Global Moderator
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
Odg: Nogomet na internetu i satelitu (linkovi u prvom postu)
« Odgovori #341 : 14. Travanj, 2019, 17:16 »
Nisam cuo za toga, al vidim da ima nekih kanala koje moj nema. S druge strane, moj radi na dva uredjaja istovremeno, taj ne. Razmotrit cu ga kad mi istekne pretplata

Offline STINGer

• Global Moderator
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
Ma hvala ti na odgovoru, već sam sve to poručio u međuvremenu, imam cableguyov iptv i stvarno nemam primjedbi.

Kako mi se ovaj aktualni iptv blizi isteku 6 mjeseci koliko sam platio razmisljao sam fa do pocetka nove nogometne sezone ne produljujem jer imam maxtv. A onda se sjetio da mi je danas BTCC utrke, pa sam uzeo cableguy iptv na test.
Jebote koliko programa. Ok, jest malo nepregledno, ali favoriti rijese dosta toga. Hrpa istih kanala razlicite kvalitete, ali i hrpa FHD kanala. Danas BTCC traje 6 sati prijenosa pa eto idealne prilike za test

Btw daje godinu dana za 40 ojra, ovaj aktualni sam platio 45 ojra za 6 mjeseci. To me najvise kopa, kako lik daje tako puno za male novce?