Autor Tema: Primera División  (Posjeta: 209533 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nou

• Registrirani korisnik
Odg: Primera División
« Odgovori #7420 : 9. Siječanj, 2017, 08:35 »
Više loša forma i činjenica, da vjerovatno Enrique trenira strogoću na njemu jer ne može na Neyu, Sukiju, Busquetsu... I kod vas Jutranji list javlja da je na korak do transfera u City. Dali su oni žutilo ili imaju ikakav kredibilitet? Bilo bi iznimno glupo prodajati ili staviti na tribinu Raketu koji je u svakom slučaju bolji od ovog Gomesa kojeg se stalno forsira. Nije ni Raketa u nekoj formi ali barem defenzivno odradi posao.

Offline Prop

• Senior Member
« Odgovori #7421 : 9. Siječanj, 2017, 08:54 »
Jutarnji je teški treš, što oni pišu triba uzimati samo kao humoristične vijesti.
Osobno stječem dojam da Barca hoće progura tog Gomesa dala se solidna lova na njemu, a zamjena Iniesti neće biti, pa da ga bar gori umisto Rakete stave.

Offline Nou

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7422 : 9. Siječanj, 2017, 09:09 »
A ok, činilo mi se da je prodaja Rakitića sada previše glupa odluka i za ovu upravu.

I ja imam takav dojam za Gomesa, al za kakvog igrača su dali te pare  :rofl: :face

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
  • There'll be glory round the fields of Anfield road
« Odgovori #7423 : 9. Siječanj, 2017, 09:55 »
U Jutarnjem piše da će Pep dati 50 milja funti za Raketu :rofl: klasične izmišljotine, svaki rok netko nudi 40, 50m za naše igrače prema našim medijima.

Nije mi jasno kako se ovakav pad može dogoditi. Šta se događa s Busquetsom, kako je moguće da takav igrač igra ovako loše ove sezone. Suarez izgleda već dulje vrijeme strašno loše, Neymar nešto manje ali i on loše.

Treba novi trener Barci, Enrique mi izgleda izgubljeno... i treba im hitno veznjak, jadnom Iniesti sve padne na leđa u ofenzivnom dijelu, on i Messi jedini nešto stvaraju. Nikakva igra.
Pain don't hurt.

Offline albundy

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7424 : 9. Siječanj, 2017, 10:29 »
Ja kažem, da bi svi na ovom forumu trebali svake tolko pogledat koju utakmicu Primere tek toliko, da bi više cijenili sudce u EPL. Nema smisla komentirati suđenje, ništa novo...

Nisu samo Ney i Suki izvan forme, takva je čitava ekipa osim Messija. Zna se ko je kriv kad se desi nešto takvo. Enrique polako gubi sve kredite i ne vjerujem da može preko noči okreniti sezonu kao prije 2 godine. Možda bi i Barci sada trebao jedan Perez na vrhu kluba, da promijeni trenera dok još ima nade za koji trofej ove sezone jer po meni ova ekipa treba neki šok i nove ideje. Enrique izgleda potrošen i pročitan, sve više glupih odluka... Ja ne znam kako bi ova ekipa došla do top 4 ako ne bi imali Messija? Šteta trošiti poslednje godine njegove kariere u takvom "sustavu". Nadam se da LE barem neće produžiti ugovor jer će bit sljedeće sezone još gore. Al onda dodjemo do još većeg problema, s kim če ga ova uprava zamijeniti?

:s

To i ja mislim,na što Messi troši vrijeme dok je još u top formi. Grupa likova koji čekaju da on nešto napravi.  :swear

Sad gledam snimku gola Villarreala,Busquets se kao zadnji vezni zadužen valjda za pomoć obrani vraća natrag puževom brzinom,Neymar projuri kraj njega kao brzi vlak,ostavlja ga 40 metara iza sebe i uklizava na pucača,ali nažalost nije uspio blokirati.

Online Henryj

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7425 : 9. Siječanj, 2017, 11:54 »
Postoji velika razlika u sucima Primere i sucima Prema. Suci Prema su plain stupid, dok su suci Primere politicki i financijski gurani iz pozadine da bi bili glupi na terenu.

Offline Prop

• Senior Member
« Odgovori #7426 : 9. Siječanj, 2017, 12:00 »
Sad gledam snimku gola Villarreala,Busquets se kao zadnji vezni zadužen valjda za pomoć obrani vraća natrag puževom brzinom,Neymar projuri kraj njega kao brzi vlak,ostavlja ga 40 metara iza sebe i uklizava na pucača,ali nažalost nije uspio blokirati.

Pa kad je Neymar puno brži od Busija, jebiga  :kava:

Offline albundy

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7427 : 9. Siječanj, 2017, 12:52 »
Nije toliko brži,bar se nadam. Na 80 metara ga ostavi za 40,kao da je rekreativac.  :smijeh

Busquets se skrivao iza Xavija i Inieste koji su gubili loptu nikad pa nije ni trebao trčat. Sad kad jednog nema,a drugi je na 70% onoga što je bio pa se lopte gube i treba jurit nazad,Busquets je kao riba na suhom. Nek onda stoji bliže obrani,ako bekovi i on kampiraju napred,ostaju 2 braniča na vjetrometini.

Offline Črnomerec Zg

• Registrirani korisnik
  • Liverpool fc
« Odgovori #7428 : 9. Siječanj, 2017, 13:01 »
Vidim i Pique poludio...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1233421576741544&substory_index=0&id=117337108350002
Al recimo po mojem mišljenju meni je jadno kad se iz Barce (ili Reala) bune na suđenje.Vjerojatno je pogriješio i na njihovu štetu,al sad već pumpat to do razine "joj,ne daju nam igrat",mislim... Ne slažem se.

Noću je hladnije nego vani

Offline Prop

• Senior Member
« Odgovori #7429 : 9. Siječanj, 2017, 13:14 »
Pique je, po mom osobnom dojmu, malo tupast dečec, mlatimudan reklo bi se.

Online Henryj

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7430 : 9. Siječanj, 2017, 13:28 »
Pique moze zahvalit Puyolu na karijeri, lik je uz njega izgradio ime. Od kad Puyola nema, lik je max. vrlo dobar ako je u formi, vecinu vremena mi je bio rupa koju je Puyol vodio za ruku. Nije ni Ramos u Realu nista bolji, nezz kak su uspjeli izgradit te image nekih klasnih stopera, obojica su kikseri.

Offline Nou

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7431 : 9. Siječanj, 2017, 13:29 »
Gledaš sve utakmice Barce i Reala do možeš suditi ko se može žaliti ili ne? Nije suđenje razlog, da je Barca gdje je. Slično je bilo i prošlih sezona pa se digla liga skoro svake godine.

I ovo uoči Piqueja i Tebasa (predsjednika saveza) je treba staviti u kontekst. Taj predsjednik javno podržava Real, prije El Clasica stalno priča da se nada zmagi Reala, da se nada da Real uzme sve trofeje, ide s djecom u dresovima Reala na utakmice, na twitteru slavi pobjedu Reala u finalu LP, a kad Barca osvoji ništa... Naravno, da će onda ljudi u Barci imati takav stav. Baš me zanima šta bi se ovdje sve pisalo, da predsjednik FA kaže takve stvari za United. :mig:

Online Suki 07

• Senior Member
« Odgovori #7432 : 9. Siječanj, 2017, 18:32 »
Pique moze zahvalit Puyolu na karijeri, lik je uz njega izgradio ime. Od kad Puyola nema, lik je max. vrlo dobar ako je u formi, vecinu vremena mi je bio rupa koju je Puyol vodio za ruku. Nije ni Ramos u Realu nista bolji, nezz kak su uspjeli izgradit te image nekih klasnih stopera, obojica su kikseri.
Svi bi dali lijevo jaje za Ramosa,kakav god da je  :D
Outstanding character,well done

Offline mah11

• Senior Member
« Odgovori #7433 : 9. Siječanj, 2017, 20:28 »
Nikada tog retarda, nikada.

Offline trap

• Senior Member
« Odgovori #7434 : 9. Siječanj, 2017, 20:39 »
Baš me zanima šta bi se ovdje sve pisalo, da predsjednik FA kaže takve stvari za United. :mig:

FA United... :ne zna:

Online Suki 07

• Senior Member
« Odgovori #7435 : 10. Siječanj, 2017, 12:58 »
Nikada tog retarda, nikada.
A uz Boatenga,najbolje sto nogomet trenutno nudi na toj poziciji,mada obojica imaju svoje  mane(al u najmanjim kolicinama) al sta ces.
Outstanding character,well done

Offline mah11

• Senior Member
« Odgovori #7436 : 10. Siječanj, 2017, 13:11 »
Ne slažem se, ima bolji stopera koji su manje razvikani, Ramos je kikser kojega izvlače golovi, naravno da može odigrati dobru tekmu i kadaje obrana u pitanju, no to je rjeđe slučaj, igra u ponajboljoj svjetskoj ekipi u zadnjih 5-6 godina,, koja ima strašne bekove i vezu ispred, dok mu je partner do njega uvijek bio bolji igrač(Pepe, jel).

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
  • There'll be glory round the fields of Anfield road
« Odgovori #7437 : 11. Siječanj, 2017, 21:41 »
Cisti gol ponisten Barci.
Pain don't hurt.

Online ervi34

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7438 : 11. Siječanj, 2017, 22:07 »
Suarez zabio 100ti gol u dresu Barcelone.

Offline Torcida Vž

• Senior Member
« Odgovori #7439 : 11. Siječanj, 2017, 22:53 »
Zabija Messi slobodnjake k'o na traci  :ss
HAJDUK&MIŠO ŽIVE VJEČNO