Autor Tema: Ostale lige  (Posjeta: 185904 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krastavac

• Victoria Concordia Crescit
  • Administrator
Odg: Ostale lige
« Odgovori #8120 : 26. Veljača, 2017, 22:12 »
Da ste se pobunili skupa sa nama, davno bi oni oslqbili. Sutili ste i uzimali igrace, poklanjali satove, predsjednik u odboru za hitnost. Sad se cudite ko pura dreku. Anblivbl
A koliko je takav način "borbe" oslabio Mamića u ovih 10 godina? Ako vi niste ništa uspjeli, što bi Rijeka mogla? Zašto se niste borili i prije tih 10 godina kada ste drmali ligom ili je tad bilo sve pošteno? Vaša borba je krenula djelomice i time što ste pali kao klub.

Da se razumijemo, da je sve regularno, Hajduk ne bi vjerovatno nit gore nit dolje, no ostaje činjenica da li se borila ili ne borila rijeka izvan terena, postoji samo dva izbora.

1. Dinamo je prvak
2. Rijeka je prvak

Sad kome bi bilo u interesu da Dinamo bude prvak ne znam. Zato me čude Hajdukovci koji u nemalom broju drukaju da Dinamo bude prvak(?!)

Offline 1950ftw

• Senior Member
« Odgovori #8121 : 26. Veljača, 2017, 22:18 »
Koji hajdukovci? Onih 4000 sa utakmice od petka? Daj prestani pricat gluposti. Danas se svi nazivaju hajdukovcima, ana stadionu 4000 ljudi. Bila je kisa, ae.
Handuk nije mogao sam, skupa smo mogli puno vise napravit
Jel Misko opet dao ostavku na poziciju ili ce nastavit busiti iznutra. Jebene ste nojcine, velike
Sta je s otkazom momku zbog komentara na twiteru. Jao jao

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #8122 : 26. Veljača, 2017, 23:12 »
Koji hajdukovci? Onih 4000 sa utakmice od petka?

Pffft.... kad sam ja sanih '90ih i ranih '00ih imao pretplatu i išao po buretini i ledenoj kiši gledati bilo nas je 4x manje :kava: I onda bi dobio slom živaca kad bi bila koja veća utakmica i lipo vrime pa ulete šminkeri na stadion se kurčit i uredno zauzmu misto od moje ekipe koje je bilo čipo po sredini sredine istoka. Pa dođeš do njih, a ovi ti još kažu, pa šta ima veze, ima mista okolo, mi smo tu sili, pa se vi pribacite tamo. Mršpičkatimaterina, biži da te ne vidin stoko šminkerska, sad ste se došli kurčit na utakmicu, a di ste prije bili :rofl:

Offline OverMars

• Registrirani korisnik
« Odgovori #8123 : 26. Veljača, 2017, 23:15 »
Pa dođeš do njih, a ovi ti još kažu, pa šta ima veze, ima mista okolo, mi smo tu sili, pa se vi pribacite tamo. Mršpičkatimaterina, biži da te ne vidin stoko šminkerska, sad ste se došli kurčit na utakmicu, a di ste prije bili :rofl:

Dobro je Kolinda rekla...orjuna i mrzitelji svega hrvatskog

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #8124 : 26. Veljača, 2017, 23:18 »
Dobro je Kolinda rekla...orjuna i mrzitelji svega hrvatskog

Nije ona ništa rekla, već debil koji joj vodi stranicu. Ona ni ne zna što govori, samo sere ono što joj kažu. A kad sama govori, vidio si na što to završi :kava:

Offline Suki 07

• Senior Member
« Odgovori #8125 : Jučer u 12:21 »
Skupite se vas dva tri sa foruma i ubijte ga,problem rijesen  :cerek:

mamica jel
Outstanding character,well done

Offline krastavac

• Victoria Concordia Crescit
  • Administrator
« Odgovori #8126 : Jučer u 22:47 »
Citat:
Igračima sam na sastanku prije treninga rekao da moramo brinuti o sebi. Mene veseli kako je naš vezni igrač ušao iz drugoga plana i postigao pogodak, a ostalo ne dozvoljavam komentirati. Ne smijemo se uvući u takve priče. Vidimo što se događa oko nas, ali moramo se koncentrirati na sebe. Sada ulazimo u ritam utakmica zbog kojih radimo i živimo, imao dobru atmosferu, imamo privilegij da u Zaprešić s nama dođe tisuću navijača... Moramo razmišljati kako zadovoljiti te ljude. Rekao sam prije par dana da je tek početak ovo što se događa. Ako želiš biti najbolji, moraš se izdignuti iznad svega toga. Znam da je to teže napraviti nego reći. Kontrolirane emocije mogu napraviti dobro. Nekontrolirane emocije, ovakve ili onakve, mogu samo štetiti iako znam da sam eksplozivan, kazao je Kek, koji se ovako prisjetio dolaska u Rijeku prije četiri godine.
- Kada sam došao bio sam možda malo i prestrašen, bojao sam se reakcije da će ljudi reći što ovaj Slovenac sada priča. Preživio sam! Drago mi je da sam dobio priliku raditi u okolini koja nije laka... Netko sa strane vjerojatno misli, njemu je lako, imaju para, doveli su koga su htjeli, ali nije to baš tako. Imao sam podršku ljudi oko sebe na čemu sam im zahvalan, hvala navijačima, ali sve ovo što govorim je za kroniku. Meni je glavna briga pripremiti momčad za utakmicu protiv Osijeka, jer u našem poslu nema milosti. Ali drago mi je da sam ovdje, ponosam sam na to. Neću biti neskroman

Gospodin Kek  :s

Offline Črnomerec Zg

• Registrirani korisnik
  • Liverpool fc
Noću je hladnije nego vani

Offline 1950ftw

• Senior Member
« Odgovori #8128 : Danas u 16:40 »
 :DD