Autor Tema: Primera División  (Posjeta: 163550 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Henryj

• Registrirani korisnik
Odg: Primera División
« Odgovori #7480 : 21. Siječanj, 2017, 17:54 »
Ali pozicioniranje i igra bez lopte jesu. A tu nema ravnog na svijetu.

Drago mi je zbog njegova ucinka pred protivnickim golom, pred svojim je i dalje rupa i kikser, ali ako tebe veseli  :hat

Offline albundy

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7481 : 21. Siječanj, 2017, 17:55 »
Dobro,zabio je i autogol protiv Seville i izbio 3 boda Realu,ali danas se iskupio.

Offline OverMars

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7482 : 21. Siječanj, 2017, 17:57 »
Drago mi je zbog njegova ucinka pred protivnickim golom, pred svojim je i dalje rupa i kikser, ali ako tebe veseli  :hat

rupa i kikser, godinama standard u realu?

Offline Henryj

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7483 : 21. Siječanj, 2017, 17:59 »
rupa i kikser, godinama standard u realu?

To kaj igra u Realu nista ne mjenja, igra i Pique u Barci pa od njih dvojice ne bi mogao slozit postena stopera. Jednog godinama za ruku vozao Puyol, drugog Pepe.

Online MagicRat

• Registrirani korisnik
  • There'll be glory round the fields of Anfield road
« Odgovori #7484 : 21. Siječanj, 2017, 18:15 »
Ni Ramos ni Pique nisu losi stoperi. Po meni oba precijenjeni, ali nisu rupe.
Stanje WC Sturridge: zdrav

Offline Henryj

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7485 : 21. Siječanj, 2017, 18:37 »
Netko je na Arsenalovom redditu postao gol Reyesa za Espanyol (od ove sezone je kod njih nakon pet sezona u Sevilli) pa sam isao malo gledat kaj je s njim i gdje je sve bio nakon sto je 2007. prodan.

Za jednog dobrog igraca (at best) ima monstruozan broj osvojenih trofeja. Na posudbi u Realu je 2006/2007 osvojio La Ligu, u cetiri sezone u Atleticu je osvojio dva naslova Europa lige, Intertoto kup i Uefa Super cup. Deset sezona u Sevilli (pet prije dolaska k nama i pet nakon odlaska iz Arsenala) tri naslova Europa lige i naslov prvaka Segunde 2001. Kod nas naslov prvaka, FA kup, Community Shield i u Benfici kup.

Znaci 13 trofeja kroz karijeru i jos sa Sevillom i Atleticom mogao jos par kupova Kralja uzet, ali su bili runner up.

300+ tekmi nakon odlaska iz Arsenala za Real/Sevillu/Atletico/Benficu i zabio 41 gol.

:ss :s

Offline OverMars

• Registrirani korisnik
« Odgovori #7486 : 21. Siječanj, 2017, 20:15 »
To kaj igra u Realu nista ne mjenja, igra i Pique u Barci pa od njih dvojice ne bi mogao slozit postena stopera. Jednog godinama za ruku vozao Puyol, drugog Pepe.

Mogu prihvatiti odbojnost prema klubu ili prema igraču, ali ne mogu prihvatiti da netko negira da je igrač vrhunski, kada godinama igra na najvišem nivou u jednom od najboljih klubova.