Autor Tema: Liga Prvaka 2016/2017  (Posjeta: 20100 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Suki 07

• Senior Member
Odg: Liga Prvaka 2016/2017
« Odgovori #2580 : 15. Kolovoz, 2017, 22:48 »
Mane je nas naj konstantniji igrac,igrac koji uvijek pokusava zato je u mojim ocima veci od Coutinha,sta god mislili o tome.
Outstanding character,well done

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
  • There'll be glory round the fields of Anfield road
« Odgovori #2581 : 15. Kolovoz, 2017, 22:48 »
Jebo glupog Kuipersa i njegovo ne postivanje prednosti, mogli smo na 3-0 otic da ovaj ima ista inteligencije.
Pain don't hurt.

Offline ClintEastwood

• Registrirani korisnik
  • le moderatourz troull parekselans
« Odgovori #2582 : 15. Kolovoz, 2017, 22:51 »
Mane je nas naj konstantniji igrac,igrac koji uvijek pokusava zato je u mojim ocima veci od Coutinha,sta god mislili o tome.

Pa šta bi mislili, i je bolji  :ne zna:

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
« Odgovori #2583 : 15. Kolovoz, 2017, 22:55 »
Slazem se.
Pain don't hurt.

Offline Črnomerec Zg

• Registrirani korisnik
  • Liverpool fc
« Odgovori #2584 : 15. Kolovoz, 2017, 23:00 »
Možda i je,al taj Coutinho nama fali u pičku materinu,a i Lallana bogami...
Noću je hladnije nego vani

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
« Odgovori #2585 : 15. Kolovoz, 2017, 23:07 »
I to je tocno. Manje bi falili da smo doveli veznjaka i da u prvoj nisu i Can i Gini.
Pain don't hurt.

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
« Odgovori #2586 : 16. Kolovoz, 2017, 09:04 »
Dobar komentar s LFC foruma:

Citat:
Da sam navijac Hoffenheima danas bi stvarno popizdio, mislim da njima jos dugo nece bit jasno kako su danas izgubili, mi puno vise srece nego pameti. Nagelsmann jako dobro takticki protiv Kloppa, pogotovo u startu, kasnije se pokazalo da ipak radi s ogranicenim kadrom i nije imao previse opcija.

Kad su imali loptu (a imali su je 60ak % protiv nas koji zelimo tu loptu) su zapravo bili postavljeni u 4-2-4 jako siroko, cime je maksimalno rasirio teren i natjerao nas da se okrenemo pozicijskoj obrani jer bi svaki pokusaj presinga rijesavali kroz dijagonalu gdje bi onda dolazili u situacije 1 na 1 na sirokom prostoru. U sredini je igrao s 2 veznjaka, koji prakticki nisu ni htjeli loptu u izgradnji, kako bi sto vise moguce smanjili svoju igru kroz sredinu vec su odmah isli siroko a veznjaci su nudili opciju dvojci igraca koji su se dizali visoko na krila zapravo u ova 4 naprijed i vrlo dobro nam igrali izmedu linija. Mi cijelu utakmicu nismo nasli nacin kako da skratimo teren.

Bez lopte su odlicno koristili nas izostanak Lallane (i Coutinha) u vezi, igrajuci sa svoja dva veznjaka prakticki striktno na nasa dva u izgradnji. Mi u izgradnji uobicajeno spustamo jos jednog veznjaka uz Hendu dok treci ide u dubinu, oni su pratili Hendu i jednog koji se spustao striktno a opcija koja je isla u dubinu nije mogla dobiti loptu, buduci da nismo imali veznjaka koji ce rijesiti takvu situaciju 1 na 1 i probiti cijelu njihovu liniju oni su mogli na taj nacin riskirati i natjerali nas na duge lopte prema Maneu i Salahu koji bi onda pokusavali rijesavati nesto individualno, ali i tu smo cesto bili prerasireni i linije previse odvojene.

Uz dosta srece uzeli 2-1 vani i nadam se da ce biti dosta, iako ne mogu uopce biti opusten.

Nagelsmann on Klopp saying LFC let TSG have ball in certain areas: "He would say that, he won’t say ‘Hoffenheim played well & we were shit’"

Heh, taj mladi Nagelsmann je vrlo talentiran trener, cini se prilicno inteligentan. Zao ce mi biti ih ako ne udu u LP.
Pain don't hurt.

Offline Prop

• Senior Member
« Odgovori #2587 : 16. Kolovoz, 2017, 10:23 »
Dobili, a igrali loše  :kava: ? Pravi velikan od kluba, nemate razloga biti nezadovoljni  :kava:

Offline MagicRat

• Registrirani korisnik
« Odgovori #2588 : 16. Kolovoz, 2017, 10:26 »
Mene je sram, izgledali smo kao vi :kava: Doduše, ofenzivno smo bili vrlo opasni.
Pain don't hurt.