Autor Tema: Liga Prvaka 2017/2018  (Posjeta: 5752 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Torcida Vž

• Senior Member
Odg: Liga Prvaka 2017/2018
« Odgovori #700 : 14. Prosinac, 2017, 16:50 »
Nije mi bilo drago, kada je Max tv imao ekskluzivu na Arene, odnosno njihov sadržaj, a isto tako niti sada, kada će biti na Bnetu. Mislio sam, da si nikad neće to dopustiti, pošto im je SK već oteo Primeru, pa će im sada ostati samo HNL, Serie A i Ligue 1.
Ukoliko oni ne zajebu SK i otmu im Premier ligu. To bi bio transfer stoljeća. :yeah
Max tv je i pokazao snagu nabavkom svih SK kanala, koji su prije bili dostupni samo na Bnetu, pa zbilja čudno. Opet nitko ne kaže, da neće kupiti i taj novi program. :ne zna:

Inače, svi kanali bi trebali biti dostupni kod svih providera, pa neka se oni bore za korisnike. :kava:
HAJDUK&MIŠO ŽIVE VJEČNO

Offline albundy

• Registrirani korisnik
« Odgovori #701 : 14. Prosinac, 2017, 17:38 »
Ja imam SK1 i SK3 i vecinom budu tekme EPLa, gotovo uvijek Utd tamo gledam. A kada nema onda samo batmanstream, izgubio sam volju jebati se s tim, ovi su lose kvalitete ali barem rade. LP vecinom pogledam vani ili na streamu i nije mi problem naci cak i kvalitetnije.

Ja imam iste programe i zadovoljan sam. Barcu uglavnom prenose,kao i većinu zanimljivih utakmica iz premiershipa. U grupnoj fazi LP ionako pratim samo Barcelonu pa se snađem sa streamom.

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #702 : 14. Prosinac, 2017, 18:36 »
Posao kurca, a ne stoljeća... problem kod svih (ali najmanje t-com-a) je što nisu svi svugdje dostupni odn. ne nude uslugu na istom nivou kao neki drugi. Džaba meni sada preći na vip kad mi ne mogu dati potrebnu brzinu interneta.

Meni osobno je najveći problem dovući na selo nekoga tko zna pravilno postaviti i nanišaniti satelitsku antenu inače bih odavno to instalirao i odjebao kompletni max tv, ostavio samo internet i telefon (ovaj potonji samo radi stare, mada ju nagoravam da to odjebe i prijeđe na mob)

btw... iskreno sumnjam da će Vip dobiti neki veliki broj novih korisnika zbog preuzimanja LP, bar ne sad u početku. Hrpa ljudi je pod ugovorom kod ovih pod ugovorom, neće se tek tako raskidati ogovori da bi se gledala LP