Autor Tema: Zviždaljka  (Posjeta: 50314 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lampard

• Gost
Odg: Zviždaljka
« Odgovori #40 : 29. Listopad, 2012, 13:47 »
Na sve što je mogao zajebat on i pomoćnici  još i ovo

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #41 : 29. Listopad, 2012, 15:25 »
Jel ima negdje snimka di mu ovaj to govori?

Offline chelsea_fan

• Senior Member
« Odgovori #42 : 29. Listopad, 2012, 20:16 »

ne čini se baš da je bilo kontakta :ne zna:

Offline Momir Peh

• Senior Member
« Odgovori #43 : 29. Listopad, 2012, 20:24 »

Jasno se vidi kontakt po lijevoj nozi Younga na cca 10.30 http://www.101greatgoals.com/gvideos/chelsea-2-manchester-united-3-motd/

Nema dileme, čist faul i crveni karton.

Henry Arsenal

• Gost
« Odgovori #44 : 29. Listopad, 2012, 20:27 »
Onako bas brutalno iskreno. Nit je bio prejak kontakt kod situacije Ivanovic-Young ni kod Evans-Torres i obojica igraca su dosta lagano pala i da sam ja bio na licu mjesta eventualno bi sudio ovo Ivanovicevo jer iako je kontakt slabasan ipak jest usao u putanju Youngu i malo ali ipak utjecao na gubitak ravnoteze. Kontakt Evansa cak mozda i ne bi sudio vec samo pustio igru dalje, jer i da je sudac imao direktan i neometan pogled, kontakt je minijaturan i mozda i ne bi bio suden kao faul. Za zuti sam rekao jos jucer, dao bi mu ga da je pao u sesnaest, ali ovako je bio potpuno nepotreban i trebao mu je ako vec nije mislio faul sudit pokazat rukom da se digne i igra dalje.

Offline Realist

• Senior Member
    • ManUtd.ba
« Odgovori #45 : 29. Listopad, 2012, 20:27 »

Ima po lijevoj nozi, pogledaj bolje, samo što nije namjere bilo, ali hebiga, s leđa ga je zakačio i tu je sve čisto.

Offline Momir Peh

• Senior Member
« Odgovori #46 : 29. Listopad, 2012, 20:29 »
I da, Hansen je na MOTD potvrdio da je Torres lagano mogao dobiti crveni karton za start na Cleverlyu. Ove ostale očigledne pogreške je bespotrebno komentarisati.

Ian_Harte

• Gost
« Odgovori #47 : 29. Listopad, 2012, 20:34 »

I meni se tako cini. Ovaj je samo cekao da padne.

Zapravo lazem, mozda je bilo, ne vidi se najbolje i vjerojatno bi nam trebala usporena. No ako mi na ovoj snimci tesko vidimo onda mogu zamislit kak je sucu bilo. Tak da mu to ne treba zamjerit, ako i je greska onda nije namjerna.
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2012, 20:39 Ian_Harte »

Offline Realist

• Senior Member
    • ManUtd.ba
« Odgovori #48 : 29. Listopad, 2012, 20:54 »
I meni se tako cini. Ovaj je samo cekao da padne.

Zapravo lazem, mozda je bilo, ne vidi se najbolje i vjerojatno bi nam trebala usporena. No ako mi na ovoj snimci tesko vidimo onda mogu zamislit kak je sucu bilo. Tak da mu to ne treba zamjerit, ako i je greska onda nije namjerna.

Na padu Younga se vidi da nije imao kontrolu nad tijelom. Kod njega se zna kada simulira, ili dodaje još na kontakt, ovo je već bilo jako smotano za simuliranje (barem je u tome dobar).

Ian_Harte

• Gost
« Odgovori #49 : 29. Listopad, 2012, 21:03 »
Na padu Younga se vidi da nije imao kontrolu nad tijelom. Kod njega se zna kada simulira, ili dodaje još na kontakt, ovo je već bilo jako smotano za simuliranje (barem je u tome dobar).
Je, zato sam se i ispravio. Ja bi osobno to takodjer svirao, sad jel bi napravio gresku ili ne ne znam ali da moram u toj sekundi odlucit dosudio bi.

Offline STINGer

• Senior Member
  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
« Odgovori #50 : 29. Listopad, 2012, 21:12 »

Uopće nije bilo kontakta... Ivanović je onako mirno i bez pogovora izašao jer je skužio da mu je dosadilo trčati po terenu i da je bolje da namače kosti pod toplim tušem

Offline reks

• Senior Member
« Odgovori #51 : 29. Listopad, 2012, 21:57 »
evo cela situacija
#ProtivDiktature

Offline chelsea_fan

• Senior Member
« Odgovori #52 : 30. Listopad, 2012, 00:10 »
Uopće nije bilo kontakta... Ivanović je onako mirno i bez pogovora izašao jer je skužio da mu je dosadilo trčati po terenu i da je bolje da namače kosti pod toplim tušem

:)

Ian_Harte

• Gost
« Odgovori #53 : 3. Studeni, 2012, 16:00 »
ne mislim da je morao da dobije crveni, to mu je nakon zutog bio prvi faul, ili barem prvi malo ozbiljniji faul i sudija mu je lepo objasnio da leti za sledeci takav start
Morao je sasvim sigurno dobit crveni. Ako ne, sve OK, u tom slucaju ni Jack nije trebao dobit crveni. U potpunosti razlicit kriterij. No sad cu ja naravno ispasti hejter u vasim ocima a nekim cudom se iza svake Unitedove utakmice vuku repovi i o tome svi pricaju.

Offline krastavac

• Victoria Concordia Crescit
  • Administrator
« Odgovori #54 : 3. Studeni, 2012, 16:03 »
nadam se da razlikujes faulove. Ne moze mu za odnosenje tijelom  dati crveni karton majko mila. Wilshere je prvi put pomeo lika divljacki, a drugi put je sa djonom na evrinu nogu. Zna se da zbog toga ide crveni. A vec j prije napravio faul nakon kojega mu je sudac dao upozorenje da se pripazi.

Normalno je da ako napraviš 3-4 prekršaja koji i nisu ozbiljni dobiš žuti zbog stalnog fauliranja. Jebiga vama je penal čist, vama je priča oko crvenih uredna. Čemu raspravljati?

Offline 1950ftw

• Senior Member
« Odgovori #55 : 3. Studeni, 2012, 16:06 »
a pogledaj opet snimku penala? da mu je isla lopta u lice, onda bi stavio ruke ispred glave, a ne sa strane.

Offline reks

• Senior Member
« Odgovori #56 : 3. Studeni, 2012, 16:13 »
Morao je sasvim sigurno dobit crveni. Ako ne, sve OK, u tom slucaju ni Jack nije trebao dobit crveni. U potpunosti razlicit kriterij. No sad cu ja naravno ispasti hejter u vasim ocima a nekim cudom se iza svake Unitedove utakmice vuku repovi i o tome svi pricaju.
Klev nije morao dobiti crveni i sudija je imao jednak kriterijum u ovome, upozorio  je i njega i Vilsira kada su vec imali zute kartona, razlika je u tome sto je SAF izvadio Kleva van igre brze-bolje nakon toga, a Venger je ostavio Vilsira da zaradi sebi iskljucenje.
#ProtivDiktature

Ian_Harte

• Gost
« Odgovori #57 : 3. Studeni, 2012, 16:25 »
Klev nije morao dobiti crveni i sudija je imao jednak kriterijum u ovome, upozorio  je i njega i Vilsira kada su vec imali zute kartona, razlika je u tome sto je SAF izvadio Kleva van igre brze-bolje nakon toga, a Venger je ostavio Vilsira da zaradi sebi iskljucenje.
Trebao je dobit Clev crveni bez dileme.

Kazes da je sudac upozorio Cleva i Wilsherea kad su vec imali zute?

Citat:
36:42 Tom Cleverley is booked.

Dakle Clev je od 37. minute imao zuti.

Citat:
58:05 Jack Wilshere fouled by Tom Cleverley, the ref awards a free kick. Direct free kick taken by Theo Walcott.

Dakle od Cleverleyevog zutog do prekrsaja za koji je trebao popit crveni je proslo pogledaj koliko. Da se razumijemo, ne kazem da je ovo kradja, ono protiv Liverpoola i Chelsea je bila, ovo nije, United bi i s igracem manje dobio Arsenal ali ta situacija je bila za crveni Cleva.

Offline Realist

• Senior Member
    • ManUtd.ba
« Odgovori #58 : 3. Studeni, 2012, 16:30 »
Trebao je dobit Clev crveni bez dileme.

Kazes da je sudac upozorio Cleva i Wilsherea kad su vec imali zute?

Dakle Clev je od 37. minute imao zuti.

Dakle od Cleverleyevog zutog do prekrsaja za koji je trebao popit crveni je proslo pogledaj koliko. Da se razumijemo, ne kazem da je ovo kradja, ono protiv Liverpoola i Chelsea je bila, ovo nije, United bi i s igracem manje dobio Arsenal ali ta situacija je bila za crveni Cleva.

Pošto nisam gledao, ne razumijem šta ovo sa Clevom znači? Kakve ima veze koliko je prošlo do drugog žutog, sa tim da je "navodno" i Wilsherea prvo upozorio za drugi žuti? Je li Clev u međuvremenu imao startove za žuti?

Offline reks

• Senior Member
« Odgovori #59 : 3. Studeni, 2012, 16:33 »
ili me ne razumes ili me zajebavas

Kleverli pravi prvi faul nakon zutog kartona, i sudija ga upozori da ce sled put leteti napolje. Odmah nakon toga ga SAF zamenjuje

Vilsir nakon svog zutog pravi jos 1 ili 2 jaca prekrsaja i sudija ga opominje na to, i opet nakon toga pravi faul nad Evrom, kramponom na clanak, i dobija crveni

dakle potpuno jednako je postupio prema obojici

#ProtivDiktature