!!

Dobrodošli

Dobrodošli na forum. Kao gosti nemate potpun uvid u forum stoga ako želite puno iskustvo - poput Premiership teme ili teme za zabavu, molimo da se registrirate.

Novi Postovi

Str: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Nogomet ostalo / Odg: Liga Prvaka 2017/2018
« Zadnji post Torcida Vž 22. Studeni, 2017, 22:58 »
Tko se ono rugao Livčiju :redkauc
Prvo poluvrijemo dobro - za vrlo dobro falili samo golovi. Drugo sranje. Sreća u nesreći je, što je kiks došao u najbezbolnijem trenutku, i dalje je sve u našim rukama, tako da nema straha. Jedini problem je, što je praktički igrala najjača napadačka postava. Imamo još u rezervi Matu i Mikija, ali ni jedan ne donosi neku ekstra kvalitetu, tako da i nisu nešto falili.
Ali ipak je razlika u obrani, i obrana sa Krafnićem i Bailliyjem na čelu, plus ova dva retaja na bekovima, jer je očigledno da nemamo bolje.
Preostaje na ljeto lupiti sto milja na bekove. :kava:
12
« Zadnji post mah11 22. Studeni, 2017, 22:43 »
Ma teoretski, ne znam što se gleda kada bi sve tri ekipe imale jednako bodova?
13
« Zadnji post Momir Peh 22. Studeni, 2017, 22:36 »
Kako vise, imaju bolji međusobni omjer od Basela, a protiv CSKA bi morali izgubiti 0-4? Ili se ono stvara mini tabela ako sva tri završe sa istim brojem bodova?
14
« Zadnji post mah11 22. Studeni, 2017, 22:33 »
Kako neozbiljan pristup u 2. pol., visimo do zadnje tekme.  :kava:
15
« Zadnji post STINGer 22. Studeni, 2017, 22:32 »
Ček, jesu nam ovo oba beka zakasnila? :rofl:
16
« Zadnji post STINGer 22. Studeni, 2017, 22:25 »
Gledam seriju, ne gledam utakmicu... bacim povremeno oko
17
« Zadnji post mah11 22. Studeni, 2017, 22:06 »
Stinger, nakon sto si vidio danas kako ovi bekovi igraju mislim da nemas vise pravo srati po LAVu i Youngu.  :kava:
18
« Zadnji post mah11 22. Studeni, 2017, 21:36 »
Moglo biti 4-0, s Pogbom je to puno bolja ekipa, barem u ovim manjim tekmama. :zubo:

19
« Zadnji post Torcida Vž 22. Studeni, 2017, 21:35 »
Bolji, plete se mreža, ali za sada neće da uđe. Bit će bolje u drugom poluvremenu.
Niti drugi strijelci nisu nešto raspoloženi, osim PSG i Sportinga.